O FIRMIE

Firma Propes to grupa inżynierów automatyków z bogatym doświadczeniem wyniesionym głównie z przemysłu motoryzacyjnego, chemicznego i biotechnologicznego.

Nasz zespół posiada kompetencje w zakresie projektowania, modernizacji i instalacji systemów sterowania dla wszelakich procesów technologicznych.
Nasz zespół składa się z praktyków, którzy zdobyli wiedzę na Politechnice Śląskiej oraz doświadczenie podczas pracy w polskich i międzynarodowych korporacjach branż automotive, chemicznej, energetycznej oraz kompleksowej obsłudze zakładów przemysłowych.

W tych miejscach wykonaliśmy projekty, których wynikiem było uruchomienie nowych linii produkcyjnych, obsługa inżynieryjna istniejących maszyn produkcyjnych, międzynarodowe transfery zakładów przemysłowych, wdrożenia systemów automatycznego sterowania, uruchomienia turbin gazowych, modernizacje istniejącego parku maszynowego oraz wiele innych.
Powyższe projekty były wykonywane zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Nasza misja

Misją spółki Propes jest wykonywanie usług dla zakładów przemysłowych. Koncentrujemy swoje działania na rozwiązywaniu problemów swoich Klientów poprzez dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem i zapobieganiem powstawania problemów w trakcie wykonywania usług.
Ponadto skupiamy się nad dostarczaniem Klientom dedykowanych rozwiązań inżynierskich w postaci gotowych produktów jednostkowych.

Cele strategiczne

Celami strategicznymi spółki Propes są:
» rozwój w dziedzinie usług i poszerzanie ich zakresu
» opracowywanie dedykowanych systemów automatyki przemysłowej
» stworzenie produktu, który uzupełni ofertę firmy

Zdobytą wiedzą i doświadczeniem pragniemy dzielić się z naszymi Klientami w celu rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się w procesie funkcjonowania zakładów przemysłowych.

Ciągły rozwój oraz nowe wyzwania, jakie pojawiają się przed nami, rozwijają naszą kadrę, aby jeszcze lepiej świadczyć szeroki wachlarz usług i produktów.